-40%

Pineapple Crunch | Legal Cannabis

(0 opinii klienta)

4.80210.00Z 2,10 €/gr

Clear

Wąchanie go jest jak spacer po ogrodzie pełnym małych kwiatów. Ma słodki kwiatowy zapach z silnym ziemistym aromatem. Spalenie lub zmiażdżenie wierzchołków uwalnia jego owocowy, ostry aromat z wyśmienitymi niuansami winogronowymi.

Uprawiamy ją na naszych polach pod dachem u podnóża Alp.

Dostawa oczekiwana w ciągu 24/48 godzin (z wyłączeniem soboty i niedzieli)

SKU: N/A
Opis

Kilka kawałków ananasa dziennie zapewnia porządną dawkę witaminy C i błonnika. Ale jeśli chodzi o odmiany marihuany, Pineapple Chunk obiecuje swoim użytkownikom rozległy mózgowy haj i intensywne efekty całego ciała.

Chwast Pineapple Chunk jest hybrydą z dominacją indica i można go prześledzić na podstawie Skunk #1, Pineapple i ewentualnie Cheese. Barney’s Farm wyhodował ją i jej zawartość THC może się bardzo różnić, co wyjaśnimy później. Jest to holenderski import i jest to odmiana znacznie mocniejsza i przyjemniejsza od tak nagłaśnianego Pineapple Express.

Opracowana przez Barney’s Farm hybryda oparta jest na Pineapple, Skunk #1 i jego potomku (lub prawdopodobnie fenotypie) Cheese. Spośród tych trzech odmian jasne jest, skąd pochodzi egzotyczny zapach Pineapple Chunk, ale to wyjątkowe cechy Indica, które odziedziczyła, są najważniejsze.

Jeśli znajdziesz fenotyp Pineapple Chunk o wysokim poziomie THC, uważaj! Pamiętaj, aby na początku używać tylko umiarkowanej ilości, tak na wszelki wypadek. Jednak jeśli ktoś rozsądnie podchodzi do jej stosowania, odmiana ta oferuje przyjemny, poprawiający nastrój euforyczny haj. Użytkownicy zgłaszają uczucie motywacji, produktywności i kreatywności, co oznacza, że może być stosowany w ciągu dnia w małych dawkach.

Można uzyskać pełną listę zapachów wynikających z dziedziczenia tej odmiany. Poza oczywistym zapachem ananasa, jest też nuta funky cheese. Powstała w ten sposób słodko-kwaśna kombinacja jest apetyczna, a pod koniec pojawia się również nuta skunksa, która przypomina nam, że jest to mocne zioło.

Jego szczyty mają zwykle kształt stożka i przypominają piłki nożne lub kamyki. Pąki są limonkowo zielone z jaśniejszymi liśćmi w kształcie wachlarza. Jeśli dobrze się przyjrzeć, można dostrzec odcienie purpury pomiędzy brzoskwiniowymi słupkami i białymi trichomami.

 

CBD 18%
THC 0,42%.

Kwiaty konopi z certyfikowanych upraw nasiennych. Zawartość THC poniżej limitu prawnego.
Wykorzystanie, o którym mowa w ustawie nr 242/2016.

Informacje dodatkowe
Waga Brak danych
Grammi

1 Gram, 100 Gramów, 25 Gramów, 3 Gramów, 50 Gramów, 6 Gramów, 9 Gramów

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetl opinie we wszystkich językach (9)

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Pineapple Crunch | Legal Cannabis”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *