-20%

Red Poison | Cannabis Light

(0 opinii klienta)

2.00216.00Z 0,54 €/gr

Clear

Red Poison ma owocowy smak i aromat przypominający doskonałe połączenie winogron i owoców cytrusowych.
Jest słodki jak dojrzałe owoce, ale też pikantny jak owoce cytrusowe. Ta egzotyczna odmiana ma również oczywisty ziemisty podtekst. Podczas psikania hybryda uwalnia bardzo miękki dym na gardło.
Uprawiamy ją na naszych otwartych polach u podnóża Alp.

Dostawa oczekiwana w ciągu 24/48 godzin (z wyłączeniem soboty i niedzieli)

SKU: N/A
Opis

Red Poison to roślina marihuany z doskonałą mieszanką genetyki indica i sativa. Ma bardzo szczególne i bardzo kolorowe kwiatostany, w rzeczywistości są one od czerwonego do liliowego i fioletowego, wygląda to tak, jakby artysta narysował kwiaty. Ta roślina konopi charakteryzuje się dużą ilością marihuany, a jej powierzchnia pokryta jest białymi słupkami i trichomami.

Jeśli wygląd zewnętrzny nie wystarczy, abyś zakochał się w tej roślinie, to niewątpliwy aromat Red Poison na pewno to zrobi. Kwiaty te mają pyszny słodki owocowy aromat i smak z pikantnym posmakiem skunksa, który staje się ostry w miarę palenia. Pąki Red Poison są małe i przewiewne, w kształcie piki, ciemnooliwkowej zieleni z bogatymi odcieniami purpury i liśćmi, ogniście pomarańczowymi włoskami i cienką warstwą białych, krystalicznych trichomów.

Red Poison to odmiana hybrydowa z dominacją indica powstała z krzyżówki niezwykle rzadkich odmian Green Poison X Purple Pakistani Kush. Chociaż dokładny stosunek indica i ruderalis jest do tej pory nieznany ze względu na jego rzadkość, Red Poison został przetestowany w laboratorium i wykazał, że ma bardzo dobry poziom CBD. Red Poison jest niezwykle rzadki i jest najbardziej znany ze swoich niesamowicie zrównoważonych efektów, które oferują relaks zarówno umysłu jak i ciała.

Efekty te są długotrwałe i nie powodują, że użytkownik zasypia lub doświadcza niepokoju czy paranoi, które czasami występują w przypadku odmian hybrydowych. Ze względu na te zrównoważone efekty, mówi się, że Red Poison jest idealny do leczenia przewlekłego bólu, skurczów mięśni lub drżenia i łagodnych do umiarkowanych przypadków depresji.

 

CBD:11,5 PROCENT
THC:0,40 PROCENT

 

Kwiaty konopi z certyfikowanych upraw nasiennych. Zawartość THC poniżej limitu prawnego.
Wykorzystanie, o którym mowa w ustawie nr 242/2016.

Informacje dodatkowe
Waga Brak danych
Grammi

1 Gram, 100 Gramów, 25 Gramów, 3 Gramów, 50 Gramów, 6 Gramów, 9 Gramów

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetl opinie we wszystkich językach (9)

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Red Poison | Cannabis Light”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *