-20%

Super Skunk Gran Reserva | Legal Cannabis

(0 opinii klienta)

2.00360.00Z 0,56 €/gr

Clear

Super Skunk wytwarza bardzo intensywny aromat, zwłaszcza w ostatnich fazach okresu kwitnienia. Nie jest całkiem podobny do innych członków rodziny Skunk, dzięki słodkiemu, cytrusowemu aromatowi, który ładnie łączy się z pikantnymi, ziemistymi nutami bazowymi.
Uprawiamy ją na naszych otwartych polach u podnóża Alp.

Dostawa oczekiwana w ciągu 24/48 godzin (z wyłączeniem soboty i niedzieli)

SKU: N/A
Opis

Super Skunk to odmiana konopi, która jest mieszanką Skunk #1 i silnej afgańskiej indica z rodziny roślin haszyszowych. Ta hybrydowa odmiana oferuje potężne efekty i jest niezawodnym wyborem dla wszystkich użytkowników legalnej marihuany. Posiada 80% genetyki indica / 20% sativa, z krótkim czasem kwitnienia i przyjemnym cytrusowym aromatem. Jej grube, gęste pąki są bardzo typowe dla rośliny z dominacją indica.

Super Skunk odziedziczył aromat Skunka po swoim rodzicu Skunk #1. Wydziela intensywny zapach amoniaku z nutami drzewnymi i serowymi. Można się spodziewać tego samego profilu smakowego. Dym z Super Skunk da ci słodki, owocowy smak z cytrusami i ziemistymi podtekstami.

Super Skunk zdobył nagrody i fanów od momentu wydania w 1990 roku. Silne rośliny i intensywne efekty są wynikiem skrzyżowania naszej znanej na całym świecie Skunk #1 z wytrzymałą, wysoko wydajną indicą afgańską. Głęboko relaksujące efekty są ożywione przez element sativy, zapewniając długotrwały efekt, który jest silny, ale nie powoduje senności.

Podczas konsumpcji często zauważa się, że aromat powiela się również w smaku: dominują cytrusy, ziemia i z nutą słodyczy. Niektórzy z naszych klientów porównują jego smak do pomarańczy i mandarynki.

Efekty Super Skunk są potężne, a jego relaksujące właściwości sprawiają, że jest odpowiedni dla osób szukających ulgi w stresie. Równowaga indica i sativa daje efekt podnoszący na duchu i przyjemny, a jednocześnie uspokajający i wyciszający. Jeśli chodzi o smak, to w przeciwieństwie do aromatu, smak Super Skunk jest zaskakująco owocowy i słodki. Super Skunk ma również mieszankę ziemistych i cytrusowych nut.

CBD: 16%.
THC: O,44%.

Kwiaty konopi z certyfikowanych upraw nasiennych. Zawartość THC poniżej limitu prawnego.
Wykorzystanie, o którym mowa w ustawie nr 242/2016.

Informacje dodatkowe
Waga Brak danych
Grammi

1 Gram, 100 Gramów, 25 Gramów, 3 Gramów, 50 Gramów, 6 Gramów, 9 Gramów

Grandezza Bud
Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetl opinie we wszystkich językach (9)

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Super Skunk Gran Reserva | Legal Cannabis”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *