-20%

Green Crack | Legalna marihuana

(0 opinii klienta)

6.40280.00Z 2,80 €/gr

Clear

Nasz Green Crack jest uprawiany w celu uzyskania najwyższej potencji i smaku. Większość użytkowników uważa jej smak za pikantny i owocowy, z nutami sosny i cytrusów. Aromat można najlepiej opisać jako równowagę między ziemistością i słodyczą z nutami cytrusów i najsłabszą nutą mango. Kwiaty palą się delikatnie, tworząc w sumie przyjemny dym.
Uprawiamy ją na naszych polach pod dachem u podnóża Alp.

Dostawa oczekiwana w ciągu 24/48 godzin (z wyłączeniem soboty i niedzieli)

SKU: N/A
Opis

Szukasz odmiany sativy, która da Ci energetyzujący i podnoszący na duchu haj? Odmiana Green Crack jest jedną z najbardziej popularnych odmian marihuany w okolicy. Znana również jako “Green Crush” i “Mango Crack”, została doceniona przez palaczy na całym świecie za swoją moc i smak.

Green Crack to odmiana hybrydowa z dominacją sativy, stworzona poprzez skrzyżowanie Skunk #1 z odmianą Afghani landrace. Po raz pierwszy pojawił się na początku lat 90-tych, kiedy to stał się popularny wśród użytkowników medycznej marihuany ze względu na swoje energetyzujące działanie. Od tego czasu stała się jedną z najbardziej poszukiwanych odmian na rynku ze względu na swoje podnoszące na duchu efekty i smakowy profil terpenowy.

Green Crack to hybrydowa odmiana marihuany, która jest często stosowana, gdy potrzebna jest energia. Podobnie jak w przypadku picia kawy z kofeiną, konsumenci twierdzą, że Green Crack zapewnia idealny zastrzyk energii na sesję wake-and-bake. Ciało czuje się ożywione, podobnie jak umysł, który skupia się maksymalnie. Dzięki tej odmianie można wybrać się na realizację ważnych zadań, wyjście na spotkanie towarzyskie, zabawę lub jakąkolwiek inną aktywność.

Jej genetyka pochodzi od Skunk #1 i nieznanej indica i może produkować ciemnozielone pąki w kształcie stożka, gęste i pełne żywych, spalonych pomarańczowych słupków. Ciekawostką dotyczącą tej odmiany jest fakt, że jej nazwę zmienił Snoop Dogg. Jej oryginalna nazwa to Green Kush.

CBD: 15,70%.
THC: 0,49%.

 

Kwiaty konopi z certyfikowanych upraw nasiennych. Zawartość THC poniżej limitu prawnego.
Wykorzystanie, o którym mowa w ustawie nr 242/2016.

Informacje dodatkowe
Waga Brak danych
Grammi

1 Gram, 100 Gramów, 25 Gramów, 3 Gramów, 50 Gramów, 6 Gramów, 9 Gramów

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetl opinie we wszystkich językach (7)

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Green Crack | Legalna marihuana”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *