-20%

Ice-o-lator Hashish

(0 opinii klienta)

6.40224.00Z 2,24 €/gr

Clear

Ma intensywne i relaksujące działanie. Haszysz ten uwalnia ziemiste, intensywne aromaty przypominające świeże i zróżnicowane smaki genetyki z regionu Hindu Kush. Ma gęsty smak w gardle, dając podniebieniu pikantne nuty, które przypominają nam himalajskie tradycje Hash. Dzięki specjalnemu procesowi ekstrakcji wody, Ice-o-lator ma naprawdę niesamowitą i zaskakującą miękkość. Nie wymaga płomienia do stopienia.

Dostawa oczekiwana w ciągu 24/48 godzin (z wyłączeniem soboty i niedzieli)

SKU: N/A
Opis

Ice-o-lator (znany również jako iceolator lub ice hash) to niezwykle mocny rodzaj haszyszu. Ice-o-lator zawdzięcza swoją moc specjalnemu procesowi produkcji obejmującemu ekstrakcję i przesiewanie w lodowatej wodzie. Dokładna zawartość THC jest zawsze nieco zgadywana, ale lód jest (wraz z olejem haszyszowym) jedną z najczystszych substancji zawierających THC i kannabinoidy dostępnych do spożycia.

Produkcja

Zazwyczaj (ale niekoniecznie) bezwartościowy materiał roślinny jest umieszczany w zamrażarce na około 15 minut. Następnie jest on natychmiast zanurzany w lodowatej wodzie o temperaturze nieco powyżej zera. Całość miesza się i odstawia naprzemiennie około cztery razy na 5-10 minut. Następnie nadmiar liści jest usuwany za pomocą grubego sita, a powyższe kroki są powtarzane do momentu znalezienia pożądanej ilości kryształów w wodzie. Na koniec woda jest filtrowana przez drobne sito. Pozostałości są suszone i mogą być prasowane. Rezultatem jest miękki, bursztynowo-brązowy materiał przypominający żywicę. Jaśniejsze kolory haszyszu, znane jako blond haszysz, mogą zależeć od obecności kannabinoidów, terpenów i terpinoidów. Chociaż wiele osób uważa haszysz blond za czystszy i mocniejszy niż jakikolwiek konwencjonalny haszysz, ta przezroczysta odmiana jest bogatsza tylko w niektóre składniki aktywne, podczas gdy zawiera niewiele innych, takich jak CBD. Najczystszy haszysz ma bursztynowo-brązowy kolor.

Jak ją spożywać?

Produkt ten może być spożywany w taki sam sposób, jak każdy inny haszysz. Można go mieszać z papierosem, bongiem, a nawet fajką, ale należy pamiętać, że w przypadku dwóch ostatnich mediów efekty będą znacznie większe.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, ice-o-lator jest bardzo silny, ponieważ nie zapominaj, że jest to ultra-stężenie żywicy, więc jego działanie może potroić moc niektórych odmian konopi.

Jeśli chodzi o czas działania, jest on raczej krótki w porównaniu do innych pochodnych konopi indyjskich, ale uderza mocno. Daje to potężny efekt mentalny.

Palić

Można go spożywać w taki sam sposób, jak każdy inny haszysz. Ponieważ używane są tylko bardzo małe ilości, można powiedzieć, że palenie go w fajce haszyszowej może być nieco nudne. Lód lub lator jest zazwyczaj bardzo porowaty i łatwo się kruszy, co ułatwia palenie tytoniu zwiniętego w rulon.

Głównym aktywnym składnikiem ice-o-lator jest CBD, a jego palenie daje bardzo silne uczucie.

To produkt dla tych, którzy szukają limitu. Jego moc zadziwi większość palaczy. Jeśli chcesz doświadczyć silnych wrażeń, ten produkt jest dla Ciebie. Jednak jego wysoka cena i duża moc nie czynią go ulubieńcem wielu osób. Wiele osób twierdzi, że jest on zbyt silny do regularnego stosowania i że nie czują się tak, jakby palili naturalny/ziołowy produkt.

 

CBD: <25%.
THC: <0,5%.

Informacje dodatkowe
Waga Brak danych
Grammi

1 Gram, 100 Gramów, 25 Gramów, 3 Gramów, 50 Gramów, 6 Gramów, 9 Gramów

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetl opinie we wszystkich językach (9)

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Ice-o-lator Hashish”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *