-20%

Charas CBD

(0 opinii klienta)

7.20240.00Z 2,40 €/gr

Clear

Ekstrakcję przeprowadza się, gdy kwiaty są jeszcze świeże, a rośliny wciąż żywe. Procedura ta przyczynia się do nadania haszyszowi bardzo intensywnego, ale zrównoważonego smaku, który nadaje mu bardzo świeży, niemal balsamiczny aromat. Zapach jest ostry i balsamiczny, przypominający zapach świeżej marihuany!

Dostawa oczekiwana w ciągu 24/48 godzin (z wyłączeniem soboty i niedzieli)

SKU: N/A
Opis

Historycznie, żywica Charras pochodzi z Himalajów w Indiach i jest jednym z najstarszych istniejących rodzajów haszyszu. Ta innowacyjna wersja Charas od Moust’Hash zawiera 24% CBD. Pozwoli ci to cieszyć się wszystkimi cechami organoleptycznymi “lekkiej marihuany” i czerpać korzyści z jej relaksujących i uspokajających efektów, promując na przykład spokojny sen.
Jedną z osobliwości tego haszyszu jest jego metoda ekstrakcji. Trichomy są zbierane bezpośrednio ze świeżych kwiatów, dzięki czemu są bardzo bogate w terpeny. Haszysz Charras de Moust nie przestał zaskakiwać. Po spożyciu jej smak zaczyna się od nut owocowych, zanim ujawni swój bardziej ziołowy i kwaśny smak, a kończy się na bardzo pikantnych nutach przypominających kadzidło i indyjskie pochodzenie tej żywicy.

 

 

CBD: <29%.
THC: <0,5%.

Informacje dodatkowe
Waga Brak danych
Grammi

1 Gram, 100 Gramów, 25 Gramów, 3 Gramów, 50 Gramów, 6 Gramów, 9 Gramów

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetl opinie we wszystkich językach (9)

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Charas CBD”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *