Indica Sativa Trade 2022: przez trzy dni Bolonia jako Światowa Stolica legalnej trawki

Koszulki, torby, piadiny i piwo, a także cannabis light, olejki cbd, nasiona i artykuły do uprawy konopi. Mówimy o całym świecie, który jest związany ze wszystkimi zastosowaniami konopi i który powróci w swojej ósmej edycji w Bolonii w dniach 8 9 i 10 kwietnia 2022 r. wraz z festiwalem Indica sativa Trade: międzynarodowymi targami konopnymi, w których uczestniczy ponad 200 wystawców z całego świata reprezentujących wszystkie zastosowania, jakie można zrobić z tej rośliny.

Począwszy od sektora spożywczego po sektor przemysłowy i terapeutyczny, niezliczone wydarzenia będą miały miejsce w ciągu tych trzech dni w Unipol Arena w Casalecchio di Reno, gdzie ten międzynarodowy festiwal konopny gości od 2015 roku. Poruszone zostaną tematy związane ze światem konopi oraz tym, czym jest CBD i jak może pomóc nie tylko ludziom, ale i zwierzętom. Będziesz mógł wtedy odkryć wszystkie korzyści płynące z CBD.

Na tym festiwalu można znaleźć wiodące holenderskie, amerykańskie i hiszpańskie banki nasion, jak również wszystkich największych międzynarodowych, ale także włoskich producentów, którzy przez lata zdołali rozwinąć się w tym sektorze i stać się głównymi graczami na tym rynku, który we Włoszech jest wart ponad 50 milionów euro.

W 2022 roku, po powolnym starcie sektora we Włoszech, biznes konopny nabiera rozpędu i nadal się rozwija. W istocie, wielkim impulsem była legalizacja konopi light, która doprowadziła do otwarcia w ostatnich latach wielu sklepów w całych Włoszech i zapoczątkowała nowe rolnictwo w zakresie produkcji wszystkich tych pochodnych. Porozmawiajmy o tej nowej gospodarce zapoczątkowanej w 2017 roku na tych właśnie międzynarodowych targach konopnych, gdzie zaprezentowano pierwszy produkt z kwiatów konopi.

Impreza ta powraca po dwuletniej przerwie spowodowanej ograniczeniami na targach spowodowanymi pandemią i powraca z wieloma powiązanymi wydarzeniami oraz bardzo dużą sekcją sprzedaży publicznej.

Termin zatem, dla wszystkich entuzjastów i osób ciekawych odkrycia uniwersum kryjącego się za tysiącem światów konopi, to 8, 9 i 10 kwietnia w Unipo Arena w Casalecchio di Reno.

Powiązane artykuły