-20%

Lody #41 | Legalna marihuana

(0 opinii klienta)

6.40280.00Z 2,80 €/gr

Clear

Gelato 41 zachwyci każdego swoim niesamowicie słodkim smakiem, ale przede wszystkim mocnym i relaksującym działaniem indica, z długotrwałym hajem. Absolutnie nie polecam dla początkujących!
Główne aromaty odmiany Gelato 41 to jagoda, cytrusy i drewno.
Uprawiamy ją na naszych otwartych polach u podnóża Alp.

Dostawa oczekiwana w ciągu 24/48 godzin (z wyłączeniem soboty i niedzieli)

SKU: N/A
Opis

Znana jako Ice Kiss, odmiana Gelato #41 stała się sławna po zdobyciu 1 miejsca w kategorii Indica na High Times California Cannabis Cup. Dla wszystkich łowców THC tam, w warunkach laboratoryjnych Gelato #41 ważyła niesamowite 29%. Jest to jedna z odmian o najwyższej zawartości THC, jaka kiedykolwiek została zgłoszona do konkurencyjnego pucharu. W badaniach laboratoryjnych, spośród 16 stwierdzonych dominujących terpenów, najczęściej występował beta-kariofilen (0,81%); obecny był również limonen (0,44%) i alfa-humulen (0,23%). Będąc Sativą o najwyższym współczynniku w rodzinie, Gelato #41 daje konsumentom bardziej euforyczny, trippy haj, który według wielu ma bardzo pozytywny wpływ na nastrój.

Zawsze fajnie jest wąchać i palić nowe odmiany, aby doświadczyć smaku i aromatu zioła. Większość użytkowników ma określony profil smakowy, ku któremu grawituje, ale czy Gelato 41 będzie w stanie zaspokoić Twoje gusta?

Gelato 41 ma ciekawy i nieco kontrastowy smak: niektórzy donoszą o ziemistym i pieprznym smaku, podczas gdy inni uważają, że jest słodki i kwiatowy.

Mimo nazwy: Gelato 41, nie smakuje ani nie pachnie jak lody. Zamiast tego ma wyraźny ziemisty smak zmieszany z nutami kwiatowymi i sosnowymi. Niektóre kwiaty Ice Cream 41 mają silny zapach, który jest zupełnie inny niż słodki, cukrowy zapach lodów.

Zapach jest solidny i ziemisty, ale smak w ustach po uwędzeniu nabiera słodszego posmaku, co może być powodem nazwy deseru. Jednak większość osób kojarzy tę odmianę z terpenami takimi jak pinen czy linalool, które występują w drzewach i kwiatach.

Gelato 41 oferuje energetyzujący, skoncentrowany i jednocześnie relaksujący haj, idealny na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy grasz w gry wideo przez cały dzień, czy pracujesz, Gelato 41 to najlepszy sposób na relaks i zawsze produktywny.

Dla palaczy, którzy potrzebują odreagować w weekendy bez utknięcia na kanapie, Gelato 41 jest idealne. Może łagodzić objawy stresu, lęku i depresji.

Kwiaty konopi z certyfikowanych upraw nasiennych. Zawartość THC poniżej limitu prawnego.
Wykorzystanie, o którym mowa w ustawie nr 242/2016.

Informacje dodatkowe
Waga Brak danych
Grammi

1 Gram, 100 Gramów, 25 Gramów, 3 Gramów, 50 Gramów, 6 Gramów, 9 Gramów

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetl opinie we wszystkich językach (5)

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Lody #41 | Legalna marihuana”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *